خدمات شرکت هواپیمایی ماهان

ساخت وبلاگ
چکیده : خطوط هواپیمایی ماهان در صنعت هواپیمایی ایران نام آشناست یکی از شرکت های خصوصی در ایران می ... با عنوان : خدمات شرکت هواپیمایی ماهان بخوانید :

خطوط  ماهان در صنعت هواپیمایی ایران نام آشناست یکی از شرکت های خصوصی در ایران می باشد که دفتر اصلی آن در تهران می باشد

 شرکت هواپیمایی ماهان خصوصی در سال 1992 میلادی در شهر کرمان تاسیس گردید  و با رشد سریع در طی چند سال به یکی از خطوط پروازی مطمئن و خوشنام در خاورمیانه تبدیل شده است 

کلاس های پروازی هواپیمایی ماهان

بلیط هواپیمایی ماهان در دو کلاس تجاری و معمولی ارائه می شود و در دسترس می باشد قیمت این بلیط هواپیمایی ماهان در مقایسه میزان و نوع خدماتی که ارائه می شود مناسب و مقرون به صرفه است به همین دلیل به مسافرین و گردشگرانی که به دنبال خرید ایمن با قیمتی مناسب و ارزان هستند تهیخ بلیط هواپیما ماهان توصیه می شود .برای خرید اینترنتی بلیت ماهان می توانید به سایت آژانس گردشگری پرستو سیر مراجعه نمایید.

ناوگان هوایی ماهان دارای 52 فروند هواپیما می باشد که تعداد 37 فروند آن فعال می باشند

شرکت هواپیمایی ماهان اولین پرواز داخلی خود را از مسیر تهران به کرمان و اولین پرواز خارجی خود را از تهران به دمشق آغاز کرد.

 کلاس های پروازی هواپیمایی ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان دارای دو کلاس پروازی  تجاری و معمولی به مخاطبان خود خدمت رسانی می کند  که با توجه به نوع پرواز داخلی یا خارجی در ارائه برخی از خدمات پروازی بایکدیگر متفاوت می باشد .

نکته قابل اشاره در کلاس های پروازی ماهان اشتراکات زیادی وجود دارد  این تفاوتها اغلب در مواردی نظیر امکان پخش DVD/MP3 شخصی و برخی دیگر از موارد خاص می باشد که در کلاس تجاری پروازهای خارجی بر خلاف پروازهای داخلی، میسر است

قیمت بلیط داخلی ماهان 

قیمت بلیط خارجی ماهان 


برچسب‌ها: هواپیمایی ماهان, ماهان, قیمت بلیط داخلی ماهان, قیمت بلیط خارجی ماهان, کلاس تجاری ماهان

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 21 اسفند 1396 ساعت: 12:07